1. Index
  2. articles
علائم بیماری هموروئید

علائم بیماری هموروئید

همورئید تورم دردناک رگی در قسمت های پایین تنه است که از سمت راست روده یا مقعد می باشد. هموروئید درواقع تجمع خون به شیوه ای غیر طبیعی و غیر معمول در رگهای ناحیه مقعد است که منجر به فشار خون بالا در داخل بدن میشود که دیواره های رگ های وریدی این تورم را تحمل نمی کند و شروع به تورم بیشتر میکند ه درنتیجه دردناک بوده و آن هنگام که بیمار تمایل به نشستن دارد احساس درد بیشتری میکند.

سردرد و عوامل آن

سردرد و عوامل آن

سر درد احساس دردی است که به علت اتساع عروق خونی در مغز به وجود می آید و منجر به فشار بر روی برخی از بافت های حساس مجاور آن شده که باعث احساس درد و منع انجام وظایف روزانه شخص میشود.

تشخیص بیماری هموروئید  و درمان آن

تشخیص بیماری هموروئید و درمان آن

برای این تشخیص عوامل بیماری لازم است شرح حالی کامل از بیمار کسب کرد، از جمله تاریخ تولد ، و سوابق عمل در منطقه دستگاه گوارش، مقعد و یا ناحیه تناسلی در زنان. همچنین بیماری های دیگرو نیز قرار گرفتن در معرض تابش اشعه درمانی.

خلاصی از شر سرفه

خلاصی از شر سرفه

بخور: می توانید با گرفتن یک دوش آب گرم و استنشاق بخار ان برای چند دقیقه به بهبود وضع خود کمک کنید و می تواند با استفاده از راهکار ایجاد بخار ساده، مانند پر کردن کاسه با آب داغ وو استنشاق بخارحال خود را بهتر کنید.

ماساژ درمانی

ماساژ درمانی

ماساژ یا همانBodywork شامل حرکت عضلانی و سایر بافتهای نرم بدن است. این درمان طیف گسترده ای از مشکلات جسمی را از بین میبرد از جمله: انقباض عضلات، درد، زخم و سردرد.

علائم تومورهای موجود در سر

علائم تومورهای موجود در سر

تومورهای موجود در مغز به عنوان سلول های طبیعی که ممکن است رشد و تکثیر یابند شناخته شده اند. بسیاری از مشکلات سلامتی شخص نتیجه فشار بر جمجمه و در نتیجه آسیب به سلول های مغزی است

عوامل درد شکم

عوامل درد شکم

برخی علت دل درد را به معده ربط میدهند که این موضوع دقیق و صحیح نیست، این درد میتواند وابسته به بسیاری از اعضای بدن فرد من جمله کبد ، کلیه ، روده، آپاندیس، لوزالمعده، کیسه صفرا و طحال باشد. در صورت هر گونه اختلال یا ناراحتی در هر یک از این اعضاء

عوامل اسپاسم عضلانی

عوامل اسپاسم عضلانی

گرفتگی عضلات همراه با علائمی است مانند: درد در ناحیه عضلانی، احساس درد البته زمانی که شما آن ناحیه را فشار دهید. درصورتیکه این آسیب عضلانی در ناحیه دست ممکن باشد منجربه بروز مشکل در نوشتن، و یا گرفتن اشیاء میشود و هنگامی که در ناحیه پا باشد این ممکن است به مشکل راه رفتن منجر شود.

عملیات با موفقیت انجام شد

عملیات با خطا روبرو شد