1. detail
  2. articles
ماساژ درمانی

ماساژ درمانی

ماساژ یا همانBodywork شامل حرکت عضلانی و سایر بافتهای نرم بدن است. این درمان طیف گسترده ای از مشکلات جسمی را از بین میبرد از جمله: انقباض عضلات، درد، زخم و سردرد.

ماساژ درمانی

ماساژ یا همانBodywork  شامل حرکت عضلانی و سایر بافتهای نرم بدن است.  این درمان طیف گسترده ای از مشکلات جسمی را از بین میبرد از جمله: انقباض عضلات، درد، زخم و سردرد.

ماساژ درمانی  برای کاهش انواع درد ها با روش های گونانی مانند: آرامش عضلات لنفاوی که همیشه خون در آن ها جریان قوی دارد  که  در نتیجه باعث کاهش درد و افزایش جریان خون میشود و همچنین باعث بهبود روند انتقال جریال رطوبت بدن به قسمت های خشک و کم آب میشود.

ماساژ برای هر فردی توصیه نمی شود، برای مثال کسانی دچار فشار خون بالا هستند  یا مشکل گرفتگی رگ های خونی دارند باید از نوع ماساژ عمیق  که فشار زیادی وارد میکند خودداری نمایند.

همیشه با دکتر خود تماس بگیرید تا ماساژ عمیق عضلانی را داشته باشید. ماساژ در مناطق التهابی یا برای افرادی که  مبتلا به سرطان یا بیماری های عفونی هستند انجام نمی شود.

در ماساژ درمانی از انواع مختلف آن استفاده میشود که هر کدام وابسته به یک نظریه و پاکسازی و تکنیک متفاوت. از رایج ترین های آن:  

  • ماساژ بافت های عمیق بدن است. که جهت رهایی از فشار خون عضلانی مزمن استفاده می شود . ماساژ بافت عمیق با فشار بیشتری بر روی عضلات و عمیق تر است، حتی عمیق تر  از ماساژ سنتی سوئدی.


     
 


  

 

عملیات با موفقیت انجام شد

عملیات با خطا روبرو شد